WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke (2023)

De processie vindt donderdagochtend plaats

Ontvang het laatste nieuws van Joe Warmington rechtstreeks in je inbox

Auteur van het artikel:

WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke (1)

Joe Warmington

Gepubliceerd op 26 juli 20232 dagen geleden voor het laatst bijgewerkt4 minuten gelezen

Doe mee aan het gesprek
WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke (2)

Artikel inhoud

Er is geen oproep die meer gevreesd is voor de politie van Toronto dan het horen van "agent naar beneden".

Advertentie 2

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke (3)

DEZE INHOUD IS ALLEEN VOORBEHOUDEN VOOR ABONNEE'S

Abonneer u nu om het laatste nieuws in uw stad en in heel Canada te lezen.

 • Onbeperkte online toegang tot artikelen uit heel Canada met één account.
 • Krijg exclusieve toegang tot de Toronto Sun ePaper, een elektronische replica van de gedrukte editie die u kunt delen, downloaden en becommentariëren.
 • Geniet van inzichten en analyses achter de schermen van onze bekroonde journalisten.
 • Steun lokale journalisten en de volgende generatie journalisten.
 • Dagelijkse puzzels, waaronder het kruiswoordraadsel van de New York Times.

ABONNEER U OM MEER ARTIKELEN TE ONTGRENDELEN

Abonneer u nu om het laatste nieuws in uw stad en in heel Canada te lezen.

 • Onbeperkte online toegang tot artikelen uit heel Canada met één account.
 • Krijg exclusieve toegang tot de Toronto Sun ePaper, een elektronische replica van de gedrukte editie die u kunt delen, downloaden en becommentariëren.
 • Geniet van inzichten en analyses achter de schermen van onze bekroonde journalisten.
 • Steun lokale journalisten en de volgende generatie journalisten.
 • Dagelijkse puzzels, waaronder het kruiswoordraadsel van de New York Times.

REGISTREER OM MEER ARTIKELEN TE ONTGRENDELEN

Maak een account aan of meld u aan om door te gaan met uw leeservaring.

 • Toegang tot artikelen uit heel Canada met één account.
 • Deel uw mening en neem deel aan het gesprek in de opmerkingen.
 • Geniet van extra artikelen per maand.
 • Ontvang e-mailupdates van uw favoriete auteurs.

Heb je geen account?Account aanmaken

of

Bekijk meer aanbiedingen

Onze excuses, maar deze video kan niet worden geladen.

Probeer uw browser te vernieuwen, of
tik hier om andere video's van ons team te zien.

WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke Terug naar filmpje

Het is de afgelopen tijd veel te vaak gebeurd en het gebeurde dinsdagavond opnieuw toen een geliefde politiehond werd gedood terwijl hij probeerde een gewapende moordverdachte te arresteren.

Artikel inhoud

De politie van Toronto verloor een van hen - het eerste hondenlid dat tijdens zijn dienst werd gedood - en is in rouw als ze zich een grote collega herinneren die ijverig werkte om de gemeenschap veilig te houden.

"Bingo, een van onze K9's, is vanavond tijdens zijn dienst gedood door geweervuur", tweette Chief Myron Demkiw 's nachts. “Bedankt voor het veilig houden van onze leden en bedankt voor je service. Mijn diepste condoleances aan zijn partner en aan al onze TPSK9-eenheden.”

De politie van Toronto zei dat er donderdagochtend een processie is gepland. De stoet vertrekt vanaf de Emergency Veterinary Clinic op 920 Yonge St. en reist naar Guelph University voor veterinaire diensten aan het levenseinde, aldus de politie.

TPS-eenheden, waaronder Police Dog Services, de Emergency Task Force en de Motor Squad zullen deelnemen aan de stoet. Demkiw zal aanwezig zijn en de processie is open voor het publiek.

Bingo, een van onze K9's, is vanavond tijdens zijn dienst door geweervuur ​​gedood. Bedankt voor het veilig houden van onze leden en bedankt voor je service. Mijn diepste medeleven aan zijn partner en aan ons allemaal@TPSK9eenheid.pic.twitter.com/zQFOrMfIVS

— Chef Myron Demkiw (@TPSMyronDemkiw)26 juli 2023
WARMINGTON: Toronto Police K9 Bingo doodgeschoten tijdens zoektocht naar moordverdachte in Etobicoke (4)

Uw middagzon

Van onze redactiekamer naar uw inbox om 12.00 uur, de laatste krantenkoppen, verhalen, opinies en foto's van de Toronto Sun.

Door op de aanmeldingsknop te klikken, stemt u in met het ontvangen van de bovenstaande nieuwsbrief van Postmedia Network Inc. U kunt zich op elk moment afmelden door op de afmeldlink onderaan onze e-mails of een nieuwsbrief te klikken. Postmedia Network Inc | 365 Bloor Street East, Toronto, Ontario, M4W 3L4 | 416-383-2300

Advertentie 4

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Artikel inhoud

Demkiw betuigde maandag zijn condoleances aan Bingo's partner, Sgt. Brandon Smith.

"Er is een unieke band tussen een politiehondengeleider en hun hond", zei Demkiw. "Ze werken gedurende vele weken samen tijdens hun training en de honden worden onderdeel van de naaste familie van de agenten."

Hondenleden zijn ongelooflijk belangrijk in de rol van de dienst om de veiligheid van de gemeenschap te waarborgen, voegde de chef eraan toe.

"Ze bieden onze leden een extra hulpmiddel om gemeenschappen veilig te houden, of het nu gaat om het opsporen van een verdachte, het arresteren van gewelddadige verdachten of het opsporen en lokaliseren van bewijsmateriaal, waarvan sommige ongelooflijk gevaarlijk zijn", merkte hij op. "Er zijn tal van redenen waarom we politiehonden hebben en meerdere voordelen die voortkomen uit onze Police Dog Services Unit."

Advertentie 5

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Dit was een wild incident dat rond 19:55 uur begon op Dixon Road nabij Kipling Ave. waarin de politie probeerde een 44-jarige man op te sporen en te arresteren die gezocht werd voor moord.

De politie ging naar Dixon Rd 290. en volgens de speciale onderzoekseenheid van de provincie verliet de gezochte man "het adres en schoot op agenten".

Hij vluchtte en agenten vonden hem in de achtertuin van een woning aan Kingsview Blvd. rond 20:40 uur

De SIU zegt dat de man Bingo dodelijk neerschoot en dat een officier de man neerschoot en sloeg. Hij ligt zwaargewond in het ziekenhuis. De SIU heeft niet gespecificeerd voor welke moord de man werd gezocht.

RIP bingo. 🐶 Gisteravond,@TPSK9Bingo werd neergeschoten en gedood terwijl hij een gewapende verdachte achtervolgde. De TPA betuigt onze diepste condoleances aan zijn partner, familie en alle PDS-leden die elke dag ongelooflijk gevaarlijk werk doen. (1/2)pic.twitter.com/RO4T7sPOYX

- Politievereniging van Toronto (@TPAca)26 juli 2023

Advertentie 6

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Artikel inhoud

De maximale straf voor het opzettelijk doden van een wetshandhavingsdier is vijf jaar gevangenisstraf.

Jon Reid, voorzitter van de Toronto Police Association, zei dat het neerschieten van de tweejarige Bingo de politiegemeenschap heeft geschokt.

En ze verzamelen zich rond Bingo's partner, Sgt. Smith, die ook een groot risico liep bij dit incident. Smith heeft 25 jaar politiewerk bij zowel 12 als 31 divisies in Toronto.

Advertentie 7

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Net eerder dit jaar in mei werden Bingo en Smith geprezen voor twee grote arrestaties in dezelfde week.

“Wat een geweldige week voor PSD Bingo en Sgt. Smith”, aldus de Facebook-pagina van Toronto Police Dog Services.

Daarin werd beschreven hoe in 33 Division het “K9-team van Bingo en Sgt. Smith werd ingeschakeld om het huis te doorzoeken "waar" het niet lang duurde om de dader te vinden die zich verstopte in een van de slaapkamers. En later, in 43 Division in een vuurgevecht, "begon Bingo de verdachte in het bos te volgen en vond hem verstopt in de diepe struiken" en hielp de Emergency Task Force "een man in hechtenis te nemen en een vuurwapen terug te vinden."

Zoals een officier die betrokken was bij het telefoontje waarin Bingo werd neergeschoten, zei: deze politiehond was een geweldige agent. Bingo, een Duitse herder die in juli 2022 bij Police Dog Services kwam en in december afstudeerde van een intensieve training, was geliefd en gerespecteerd door de 34 honden en 23 handlers in deze geweldige eenheid.

Advertentie 8

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Artikel inhoud

Advertentie 9

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Dit vreselijke telefoontje bij Kingsview Blvd. en Worthview Court Dinsdagavond was het soort realiteit waar Bingo en zijn partner mee te maken hadden, heen en weer schuiven. Er is in het algemeen niets gemakkelijks aan politiewerk in 2023, maar het is vooral precair voor de K9-eenheid die nooit een gemakkelijke dag heeft.

Met deze realiteit werden ze dinsdag opnieuw geconfronteerd. Bingo betaalde de slechtste prijs. Nu bedanken een politiedienst en de hele stad Toronto een ander politieagent die werd vermoord terwijl hij probeerde de gemeenschap veilig te houden.

De vlaggen op het hoofdbureau van politie en bij servicefaciliteiten in de stad werden halfstok gehangen ter ere van deze dappere Toronto Police-hond die niet alleen elke dag lijf en leden riskeerde, maar ook het ultieme offer bracht.

Als dierenliefhebber was ik erg bedroefd toen ik hoorde van het overlijden van Bingo, een K9-hond van de Toronto Police die gisteren tijdens zijn dienst werd gedood terwijl hij zijn handler en andere agenten veilig hield. Mijn condoleances gaan uit naar zijn hele Toronto Police-familie.https://t.co/jqRJ4zAixl

— Doug Ford (@fordnation)26 juli 2023

Advertentie 10

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Artikel inhoud

jwarmington@postmedia.com

Opmerkingen

Postmedia zet zich in voor het behoud van een levendig maar beschaafd forum voor discussie en moedigt alle lezers aan om hun mening over onze artikelen te delen. Het kan tot een uur duren voordat reacties op de site verschijnen. We vragen u om uw opmerkingen relevant en respectvol te houden. We hebben e-mailmeldingen ingeschakeld: u ontvangt nu een e-mail als u een antwoord op uw opmerking ontvangt, als er een update is voor een reactiethread die u volgt of als een gebruiker die u volgt opmerkingen maakt. Bezoek onzeLeidraad voor de communityvoor meer informatie en details over het aanpassen van uwEmail instellingen.

DEEL JE GEDACHTEN

Om bij te dragen aan het gesprek, moet je ingelogd zijn. Als je nog niet geregistreerd bent, maak dan nu je account aan - het is GRATIS.

Log in/maak een account aan Schrijf u in voor onbeperkte online toegang

Doe mee aan het gesprek

Populair

 1. Matt Chapman laat los op zijn manager en op de plaat in de overwinning van Blue Jay
 2. Vrouw die 36G-bh naar Drake gooide, krijgt Playboy-deal
 3. LILLEY: Pc's verliezen een grote in Kanata door golf, netwerken en Ford
 4. Zonneschijnmeisje Nene
 5. 'DAT IS ENG:' Joe Rogan beschuldigt Trudeau ervan Canada in 'bananenrepubliek' te veranderen
 1. Advertentie 2

  Verhaal gaat hieronder verder

  Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

Laatste nationale verhalen

Advertentie 1

Verhaal gaat hieronder verder

Deze advertentie is nog niet geladen, maar uw artikel gaat hieronder verder.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Jeremiah Abshire

Last Updated: 28/10/2023

Views: 6143

Rating: 4.3 / 5 (74 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jeremiah Abshire

Birthday: 1993-09-14

Address: Apt. 425 92748 Jannie Centers, Port Nikitaville, VT 82110

Phone: +8096210939894

Job: Lead Healthcare Manager

Hobby: Watching movies, Watching movies, Knapping, LARPing, Coffee roasting, Lacemaking, Gaming

Introduction: My name is Jeremiah Abshire, I am a outstanding, kind, clever, hilarious, curious, hilarious, outstanding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.